CFR Cluj – FCSB 1-0 (1-1) / Remiza incinsa in Gruia și roș-albaștrii mai spera la titlu. Video rezumat

Postat la: 18.03.2018 - 23:35 | Scris de: Ziua News

0

CFR Cluj și FCSB s-au întâlnit, duminică seară, pe arena din Gruia, în primul derby din acest play-off al Ligii I. Partida s-a încheiat la egalitate, ro-albaștrii reușind golul remizei prin salvatorul Gnohere în prelungiri.  La scurt timp după startul meciului a început o ploaie măruntă care s-a transformat încet în ninsoare. Gazonul arenei Constantin Rădulescu se prezintă, însă, în condiţii excelente. După 37 de minute de joc lipsit de spectaculozitate, gazdele au reușit deschiderea scorului d ...