Cupa României 2015-2016, optimi. Concordia Chiajna - CSMS Iași 1-2. Moldovenii au întors scorul

Postat la: 27.10.2015 | Scris de: ZIUA NEWS

0

CSMS Iași s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei României, după ce a învins-o în deplasare pe Concordia Chiajna, cu scorul de 2-1 (0-1), în optimile competiției.

Gruparea ilfoveană a deschis scorul prin Florin Răsdan, în minutul 27, dar moldovenii întors scorul în urma golurilor marcate de Narcis Bădic (50) și Cosmin Frăsinescu (70).

CS Concordia Chiajna - CSMS Iași 1-2 (1-0), stadion Concordia - Chiajna
Au marcat: Florin Răsdan (27), respectiv Narcis Bădic (50), Cosmin Frăsinescu (70).
Arbitru: Cătălin Popa (Pitești); arbitri asistenți: Vlad Bârleanu (București), Adrian Popescu (Craiova); arbitru de rezervă: Horia Gabriel Mladinovici (București)
Observatori: Dan Victor Berbecaru (Râmnicu Vâlcea) - CCA, Octavian Goga (Brașov) - FRF