Petardele au facut ravagii in noaptea de Revelion

Postat la: 01.01.2017 |

Petardele au facut ravagii in noaptea de Revelion

La spitalul "Sf. Spiridon" din Iasi au fost internate mai multe persoane dupa ce in noaptea dintre ani au folosit materiale pirotehnice in mod necorespunzator.

Astfel, noua ieseni au ajuns la spital in urma exploziilor de petarde. Acestia au suferit arsuri de umar, fata, gambe, mana dreapta, iar unul dintre ei are hipoacuzie dupa ce o petarda i-ar fi explodat langa ureche.

 

loading...
DIN ACEEASI CATEGORIE...
PUTETI CITI SI...

Petardele au facut ravagii in noaptea de Revelion

Postat la: 01.01.2017 |

0

La spitalul "Sf. Spiridon" din Iasi au fost internate mai multe persoane dupa ce in noaptea dintre ani au folosit materiale pirotehnice in mod necorespunzator.

Astfel, noua ieseni au ajuns la spital in urma exploziilor de petarde. Acestia au suferit arsuri de umar, fata, gambe, mana dreapta, iar unul dintre ei are hipoacuzie dupa ce o petarda i-ar fi explodat langa ureche.

 

DIN ACEEASI CATEGORIE...
albeni
Adauga comentariu

Nume*

Comentariu

ULTIMA ORA



DIN CATEGORIE

  • TOP CITITE
  • TOP COMENTATE