Președintele Klaus Iohannis merge la Peleș pentru a prezenta condoleanţe la moartea Reginei Ana

Postat la: 10.08.2016 |

Președintele Klaus Iohannis merge la Peleș pentru a prezenta condoleanţe la moartea Reginei Ana

Preşedintele Klaus Iohannis ajunge miercuri la ora 10.00 la Sinaia, la Castelul Peleş, pentru a prezenta condoleanţe la moartea Reginei Ana a României. Potrivit programului Guvernului, premierul Dacian Cioloș va prezenta mesajul de condoleanțe tot miercuri la ora 15.00 la Peleș.

Preşedintele Republicii Moldova, Nicolae Timofti, merge și el miercuri la Peleş pentru a depune o coroană de flori. Timofti va ajunge în România după ora prânzului şi va fi însoţit de membri ai Guvernului de la Chişinău.

 

loading...
DIN ACEEASI CATEGORIE...
PUTETI CITI SI...

Președintele Klaus Iohannis merge la Peleș pentru a prezenta condoleanţe la moartea Reginei Ana

Postat la: 10.08.2016 |

0

Preşedintele Klaus Iohannis ajunge miercuri la ora 10.00 la Sinaia, la Castelul Peleş, pentru a prezenta condoleanţe la moartea Reginei Ana a României. Potrivit programului Guvernului, premierul Dacian Cioloș va prezenta mesajul de condoleanțe tot miercuri la ora 15.00 la Peleș.

Preşedintele Republicii Moldova, Nicolae Timofti, merge și el miercuri la Peleş pentru a depune o coroană de flori. Timofti va ajunge în România după ora prânzului şi va fi însoţit de membri ai Guvernului de la Chişinău.

 

DIN ACEEASI CATEGORIE...
albeni
Adauga comentariu

Nume*

Comentariu

ULTIMA ORA



DIN CATEGORIE

  • TOP CITITE
  • TOP COMENTATE